Cennik

Usługi księgowo – kadrowe

Usługi ekonomiczno – finansowe

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów od 150,00 PLN
Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów z rejestrami VAT od 200,00 PLN
Ryczałt ewidencjonowany od 100,00 PLN
Rozliczenie kasowe VAT od 150,00 PLN
Deklaracje VAT, naliczanie podatku dochodowego, pomoc w zakładaniu, aktualizacji danych w urzędach oraz likwidacji firmy w cenie usługi
Obsługa kadrowo – płacowa: 25,00 PLN za pracownika
Wyprowadzanie zaległości księgowych, kadrowych i płacowych jak za miesiąc obsługi
Sprawozdawczośd dla GUS w cenie usługi
Sporządzanie deklaracji typu SDZ, PCC, VZM do uzgodnienia
Rozliczenia roczne – dla klientów biura- w cenie usługi, te które dotyczą działalności gospodarczej - dla osób nie będących stałymi klientami 60,00 PLN + 5,00 PLN za każdy załącznik
zeznania roczne osób z dochodami z zagranicy cena do uzgodnienia
   

Ceny do negocjacji w zależności od zakresu usługi, jej trudności i pracochłonności.

Nasze Promocje

„Polecone- docenione” – Każdy z Partnerów współpracujący z nami, który w sposób efektywny poleci nasze usługi księgowe kolejnemu klientowi zyskuje bonifikatę. Od wartości jego faktury za nasze usługi odejmiemy wartośd usługi nowego klienta. Przykład: Pan Iksioski płaci w MRT-System za usługę księgową miesięcznie 100 PLN. Z jego polecenia nawiązaliśmy współpracę z Panią Kowalską, która za usługę płaci 300 PLN miesięcznie. Pan Iksiński przez trzy kolejne miesiące nie zapłaci za nasze usługi ani złotówki.

 

„Gorący koniec roku” - To promocja dla firm, które do dnia 31-12-2011 roku zawrą z nami umowę o świadczenie usług księgowych. Polega na tym, że nowy klient przez trzy kolejne miesiące płaci jedynie 50% wartości usługi podanej w umowie o świadczenie usług księgowych.

 

„Bezcenni pracownicy” - Dla firm, które mają więcej niż 5 pracowników stosujemy inne stawki za obsługę kadrowo- płacową. Szczegółowych ustaleń dokonujemy w trakcie spotkania z klientem.