Nasza filozofia

Każdy z nas ma swoją pasję, dzięki której wyraża siebie i swoje spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. Dla nas – zespołu MRT-System – finanse i rachunkowość to nie są puste cyfry a pieniądze nie stanowią celu, bo zawsze można je zarobić i równie szybko stracić. Za każdą analizą finansową czy bilansem kryją się ludzie, którzy mają swoje kłopoty, radości i potrzeby. Dzięki naszej pasji – możemy pracować z ludźmi i dla ludzi. Właśnie w ten sposób pojmujemy księgowość.

MYŚLIMY – nie tylko o sobie

ROZLICZAMY – bo to jest nasza pasja

TWORZYMY – nowe kanony przedsiębiorczości

Myślimy zawsze dla dobra naszych Partnerów, z którymi współpracujemy. Interesują nas nie tylko dokumenty, które przynoszą do opracowania, rzetelność obliczania podatków czy fachowe i godne reprezentowanie ich przed urzędami. Troska o klientów wyra ża się równie ż w dba łości o to, by nasi Partnerzy nie myśleli o biurze księgowym jak o bezdusznej kancelarii, ale jak o swoistym forum przedsiębiorczości, gdzie zawsze mogą:

  • nawiązać nowe kontakty biznesowe
  • zareklamować się i wypromować
  • porozmawiać nie tylko o podatkach
  • otrzymać i dać pomoc
  • wszelkie sprawy załatwić przy filiżance dobrej kawy czy herbaty

Dlatego wszystkie współpracujące z nami Firmy zapraszamy do grupy zaprzyja źnionych przedsiębiorców. Ich dane i odnośniki do stron internetowych umieszczamy w dziale PARTNERZY na naszej stronie www, w ten sposób udostępniając ich oferty i zachęcając krótkimi opisami do skorzystania z nich wszystkich jej czytelników.

Pasja i praca zawodowa to jedynie część życia każdego z nas. Większość – posiada Rodziny. To właśnie dla niej troszczymy się o dobrą kondycję naszych przedsiębiorstw. Szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym członkom ognisk domowych. Zespół MRT-System ma świadomość, że nie wszystkie dzieci cieszą się szczęściem dobrego zdrowia czy stabilnej sytuacji finansowej Rodzin. Naszym marzeniem jest, wypracowanie takich zysków, byśmy ich część mogli przekazać dobrze nam znanym i potrzebującym wsparcia najmłodszym. W osobnym dziale – POMAGAMY- przedstawiamy Państwu naszych najmłodszych Przyjaciół, bo wspólnie możemy troszczyć się o ich dobro i zdrowie.

Naszą pasję wykorzystujemy nie tylko by solidnie i rzetelnie pomagać pod względem finansowo-księgowym. Troska, którą otaczamy naszych klientów, przejawia się szczególnie w trakcie rozmów z nimi. Pilnie wsłuchujemy się w ich sugestie i prośby. Właśnie w taki sposób powstały udogodnienia mające na celu usprawnienie naszej współpracy:

  • E-księgowość – dla klientów, którzy nie mogą pojawiać się z dokumentami w naszej siedzibie. Polega na wysłaniu zeskanowanych faktur drogą e-mail. My księgujemy i odpowiadamy wiadomością z wysokością podatków.
  • Twój program księgowy u nas” - dla klientów, którzy zainwestowali już we własny program księgowy, potrzebujących specjalisty i ograniczających koszty własnej księgowej – Klient może na okres księgowania zostawiać nam laptop ze swoim oprogramowaniem.
  • NIEZBĘDNIK – to dział naszej strony tworzony wspólnie z naszymi Partnerami. Tu prezentujemy najpotrzebniejsze instrumenty potrzebne do obs ługi podatkowo-kadrowej firm. Znajdziecie w nim Państwo zawsze odnośniki do najważniejszych ustaw, aktualne wskaźniki, kalkulatory i oczywiście wzory podstawowych dokumentów.
  • BLOG PODATKOWY – ponieważ jesteśmy pasjonatami i ludźmi otwartymi na dzielenie się podstawami naszej wiedzy, postanowiliśmy część naszej strony zamienić w miejsce, gdzie nasi eksperci pisać będą o sprawach podatkowych, problemach kadrowych, komentować zmiany w prawie fiskalnym a także opisywać rzeczywistość przedsiębiorców.

Zespół MRT-System to grupa osób, dla których tworzenie dobrych i zgodnych relacji pomiędzy współpracującymi z nami Partnerami jest podstawą dzia łania. Pokazujemy, że księgowość może stać się doskonałym narzędziem do nawiązania takich relacji, do stworzenia nowych standardów przedsiębiorczości.. Zdobywanie rynku nie musi być synonimem bezpardonowej konkurencji. To samo można osiągnąć w grupie zaprzyjaźnionych, wspierających się firm pracujących w atmosferze zaufania, szacunku, profesjonalizmu i wysokiej kultury.

Serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich, którym bliska jest nasza wizja biura podatkowego, które nie jest bezduszną machiną przetwarzająca dokumenty i sucho podającą wyskości podatków, ale przede wszystkim jest miejscem, gdzie spotykają się ludzie. To przecież ludzie tworzą forum przedsiębiorców.