Partnerzy

Victoria Finanse Karpiel & Karpiel

http://www.victoriafinanse.pl/
Victoria Finanse – Jeśli myślicie Państwo poważnie o inwestycjach zysków, szeroko pojętych ubezpieczeniach (firm, nieruchomości, komunikacyjnych, grupowych, „na życie” ect.) to miło nam polecić profesjonalną i niezwykle uczciwą obsługę świadczoną przez Victoria Finanse Karpiel&Karpiel S.J. Firma ta, dzięki współpracy z wieloma bankami oraz doświadczonymi doradcami kredytowymi, zajmuje się również doradztwem kredytowym.

ADEO

http://www.adeo.com.pl/

Adeo IBM Bussines Partner to firma działająca w branży IT. Specjalizuje się oczywiście w szeroko pojętych usługach informatycznych. Eksperci, jeśli chodzi o unikatowe oprogramowania tworzone na specjalne zamówienia firm. Właściciel firmy osobno posiada bardzo prężnie rozwijający się salon urody MIYO, zlokalizowany w Galerii Kazimierz w Krakowie.

Aromado Serwis

http://www.aromado.com.pl/

Aromado Serwis to firma, która umożliwi Państwu zadbanie o komfort klientów w trakcie spotkań w siedzibach Waszych Firm. Aromado jest autoryzowanym Operatorem Nestle Food Services. Dzięki jego serwisowi, dystrybucji i montażowi aparatów vendingowych, Państwa klienci zawsze będą mogli liczyć na gorącą filiżankę kawy i pożywną przekąskę właśnie u Was w Firmie.

Extrema

http://www.extrema.com.pl/
Extrema jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku lokalnym już od 1994 roku.

Naszym nadrzędnym celem jest zaspokajanie potrzeb zarówno Klientów indywidualnych jak i Firm z zakresu FOTO, DRUK, REKLAMA, GADŻETY, KSERO, INTERNET. Nasze hasło: "Ty wiesz co, my wiemy jak..." nakazuje nam systematycznie poszerzać ofertę, tak aby na czas sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Przy zachowaniu najlepszej jakości, bardzo krótkiego terminu realizacji oraz niewygórowanej ceny zostawiamy nasze usługi do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Instytut Włosa

http://www.instytutwlosa.pl/

Instytut Włosa to grupa niezwykle utalentowanych i kreatywnych, młodych osób, zajmujących się usługami fryzjerskimi i kosmetycznymi. Tutaj w niepowtarzalnej atmosferze, w urządzonych ze smakiem pomieszczeniach i przy dźwiękach stonowanej muzyki można odpocząć, równocześnie pozwalając zadbać o swoje fryzury profesjonalistom. Dodatkowo można także skorzystać z usług kosmetycznych.

Lapis Biuroserwis

http://lapis-biuroserwis.com/
Lapis – Potrzebne artykuły biurowe? W takim razie polecamy Lapis. Szeroki asortyment produktów, bardzo przystępne ceny, a co najważniejsze - szybka dostawa.

OpFront.com Bartłomiej Syguła

http://opfront.com/
B. Syguła – Żartobliwie i jednocześnie z dużą dozą sympatii nazywany jest Pogotowiem Informatycznym. Profesjonalny, dysponujący dużą wiedzą informatyk. Jest bardzo solidny i terminowy, a ujmuje prostotą rozwiązań i szybkością działania. Współpraca z nim to duża przyjemność i oczywiście spokój o to, że tworzona przez niego strona internetowa będzie czytelna, przyjazna i stabilna.

Salon Fryzjerski JAGA

http://www.salonjaga.pl/

Salon JagaZakład fryzjerski Pani Jadzi od ponad 30 lat wpisuje się w koloryt krakowskiego Kazimierza, a sama właścicielka dziś jest już w zasadzie ikoną tej dzielnicy. Obecnie salon należy do elitarnego grona Salonów Wella Proffesional. Tu nie tylko można zadbać o swój wizerunek, ale także w radosnej i miłej atmosferze wysłuchać ploteczek z krakowskiego „podwórka”.

Studio Arcadia

http://www.arcadia.pl/
Studio Arcadia – Atutem Właściciela Studia Arcadia jest wysoka staranność i dokładność pracy. Studio Arcadia zajmuje się projektowaniem architektonicznym, aranżacją wnętrz, tworzeniem stron internetowych i grafiką użytkową. Dzięki profesjonalizmowi i dbałości o każdy szczegół, opracowana przez Studio grafika, strona internetowa czy stylizacja wnętrza, doskonale współgrają z wizerunkiem firmy i przyczyniają się do wypromowania jej marki.